Platelių UDC

Žygis

Gegužės 12 d. Plateliuose vyko kaimiškų vietovių priešmokyklinio amžiaus vaikų socialinis projektas „Smagu gamtoje 2017“.

Projekto tikslas – organizuoti žygį priešmokyklinio amžiaus vaikams atskleidžiant netradicinių erdvių teigiamą įtaką vaiko ugdymuisi ir vystymuisi.

Dalyviai: Žemaičių Kalvarijos l/d priešmokyklinės grupės komanda „Aitvariukai“, Didvyčių m/d – „Kiškučiai“, Šateikių pagrindinės mokyklos – „Saulėgrąža“, Prūsalių m/d „Riešutėliai“, Platelių UDC – „Varpelis“

Žygio metu „Šeirės“ take dalyviai turėjo įveikti kliūčių ruožą, kopti virvėmis į kalną, įminti mįsles, atlikti įvairias skaičiavimo, rašymo, skaitymo ir pasaulio pažinimo užduotis. O žygio pabaigoje visų laukė ne tik   ant laužo virta košė, bet ir rėmėjų dovanos.

Už dovanėles dėkojame UAB „Eurosistema ir KO“ direktoriui Vygantui Ivanauskui ir UAB „Amona“ direktoriui Valerijui Stonkui. Džiugu, kad rėmėjai ne tik įsteigė dovanas, bet buvo aktyvūs žygio dalyviai ir užduočių atlikėjai.

Žygio organizatoriai Platelių UDC