Adresas

Biudžetinė įstaiga

Mokyklos g. 1,  Platelių mstl., Plungės r.;

tel. (8 448) 49206 (bendras);

mob. +37064540379 (direktorė)

+37067423249 (sekretorė,buhalterė, ūkio vedėja)

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Į.k. 191129671

...

Dabar svetainėje 4 svečiai (-ių) ir narių nėra

Straipsniai

Filtras
 • Platelių lopšelis–darželis bus pertvarkomas į UDC

            Informuojame, kad nuo 2013 - 09 – 01 Platelių lopšelis–darželis bus pertvarkomas į UDC vadovaujantis Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu 2013-04-25 Nr. T1-103 „Dėl Plungės rajono Platelių lopšelio–darželio pertvarkymo į Plungės rajono Platelių universalų daugiafunkcį centrą ir jo nuostatų patvirtinimo“ ir keisis įstaigos pavadinimas - „Plungės rajono Platelių universalus daugiafunkcis centras“

  Direktorė   Asta Plataunienė

 • Išvyka į spektaklį

            Mūsų darželio priešmokyklinukai dalyvavo ,,Plungės visuomenės sveikatos biuro“ surengtoje parodėlėje ,,Sveiki dantys – spindinti šypsena“. Už tai mus pakvietė į nuotaikingą teatro ,„Avilys“ spektaklį „Ėduoniukas ir Bakteriukas“, kuris vyko Plungės kultūros centre.

 • Edukacinė pamokėlė „Sveiki dantys – spindinti šypsena“

           Gegužės 6 dieną į mūsų darželį atvyko atstovė iš Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos centro Aušra Grikštaitė. Ji vaikučiams papasakojo apie dantukų valymą, rankyčių plovimą. Atstovė vaikams muliažo pagalba pademonstravo, kaip taisyklingai valytis dantukus, plauti rankytes. Kartu su vaikais jas plovė, po to stebėjo ar bakterijos dingo nuo rankyčių. Po visų darbų vaikai žiūrėjo animacinį filmuką „ Dantų šepetukų karalienė“. Už tai, kad vaikai kantriai klausėsi, stropiai mokėsi, buvo apdovanoti diplomais.

                                                                               Auklėtoja Loreta Rušinskienė