Rudenėlio dovanos

Pasitinkant spalvingą, šiltą ir lepinantį gausiomis dovanomis rudenį, pakvietėme vaikučių tėvelius surengti parodėlę „Rudenėlio dovanos“.

Tariame AČIŪ Ernesto ir Tajaus, Evos ir Tado, Rositos ir Huberto, Domo ir Akvilės, Ernestos ir Emutės, Vytauto, Auksės, Vykinto, Sintijos, Armantės, Justės ir Kotrynos tėveliams, išradingais darbeliais  papuošusiems  mūsų kiemelį.

Platelių UDC priešmokyklinukų išleistuvės

Pakilkit į mėlyną aukštį,
Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,
Mokyklon, išskleidę sparnus,
Palikę mažuosius draugus.

Vasario 16-oji, tai didi mūsų visų diena

Vasario 16-oji, tai didi mūsų visų diena. Lietuvos gimtadienį švenčia kiekvienas jos pilietis. Tuo įsitikinome minėdami šią dieną Platelių UDC renginyje. Šventę puošė vaikų piešinėliai, dainelės, šokiai, eilės apie Lietuvą. Taip pat džiaugėmės tėvelių surengta etnografinių daiktų parodėle. Po vaikučių pasirodymų tėveliai turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje, kurioje pasitikrino žinias apie Lietuvą. Besibaigiant šventei vaišinomės „Varpelio“ gr. vaikų keptais pyragais.

Kaziuko mugė

• Visą savaitę vaikai kartu su mokytojom kūrė įvairiausius darbelius, o su tėveliais kepė skanėstus, kuriais mugės metu dovanojo vienas kitam, mainė ir ragavo. Kiekvienas stengėsi įsigyti sau ir namiškiams lauktuvių. Taip pat pasikvietėm menininką, drožėją iš medžio Vytautą Jaugėlą, kuris išsamiai papasakojo ir praktiškai parodė, kaip jo rankose medis atgyja, įgauna savitą formą. Vaikai irgi pabandė drožti, bet pasirodo ne taip lengva. Jis supažindino ir su drožėjo įrankiais. Išsiskirstėme linksmai pašėlioję ir pabendravę bei nešini šauniomis lauktuvėmis.

Išvyka

Mūsų priešmokyklinės gr. vaikai kartu su mokytojom keliavo į Platelių nacionalinio parko ,,Užgavėnių kaukių‘‘ parodą. Čia susipažinom su įvairiausiom ,,ličynom“. Sužinojom, kad paroda veikia nuo 1996 metų. Ji įrengta buvusioje dvaro arklidėje. Pasidžiaugėme ir savo darbeliais, nes kiekvienais metais dalyvaujam piešinių parodoje.

Susitikimas su Platelių gimnazijos pradinių klasių mokytojomis

Siekiant kokybiško vaikų ugdymo, Platelių UDC įstaigoje buvo organizuotas susitikimas su Platelių gimnazijos pradinių klasių mokytojomis, kurio metu vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų kompetencijų ir ugdymo gairių diskusijos.