Žaislų sauga

Skatindama atsakingą požiūrį į vaikams skirtų produktų saugą, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) parengė žaislų saugos rekomendacijas priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, tėveliams bei globėjams. Rekomendacijose pateikiami svarbiausi patarimai, kaip atpažinti potencialius pavojus žaisluose, į ką svarbu atkreipti dėmesį įsigyjant žaislus ir kaip juos tinkamai prižiūrėti.

Rekomendacijas  galima atsisųsti VVTAT tinklalapyje nuorodoje: http://vvtat.lt/data/public/uploads/2020/09/rekomendacijos-darzeliams-teveliams-globejams.pdf

Nuo rugsėjo mokinius bus galima ugdyti šeimose

„Tėvų linija“

„Tėvų linija“ veikia įprastai