Gruodžio ir sausio mėnesių veikla

          Gruodį ir sausį Platelių UDC vaikams veiklos netrūko. Vyko įvairūs kūrybiniai užsiėmimai, maisto gaminimo pamokėlės, žygiai po Platelius bei bandymų dienos. Keliavome į Klaipėdą pašokinėti ant batutų, aplankėme jūrą, pasidžiaugėme milžiniškomis jos bangomis. Darėme padėkos medį, sprendėme kryžiažodžius, kartu mokėmės ir žaidėme. Nepamiršome ir fotografijos bei sporto malonumų.

Nepamirštama rudens veikla

          Spalvingą ir šiltą rudenį kuo puikiausiai išnaudojome pasivaikščiojimams, lauko žaidimams, džiaugėmės rudenėlio spalvomis. Nepamiršome ir šiurpiosios rudens šventės - "Helovino", kurią linksmai atšventėme kartu su Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniais bei jų vadove Viktorija Budriene.

Dovanos

Už gražiausius margintus kiaušinius Platelių UDC vaikai gavo dovanėlių iš Plungės visuomenės sveikatos biuras

marg

Spektaklis

Akimirkos iš Šateikių kultūros centro mėgėjų grupės spektaklio „Mirusiųjų reikalai“.

Balandžio mėnesio veikla

         Balandį su Platelių UDC vaikais sėjome, auginome ir prižūrėjome velykų žolę, dekoravome kaiušinius, kepėme velykų pyragą. Vykome į Šateikių pagrindinę mokyklą, kurioje dalyvavome "Protmūšyje". Aplankėme banguotą Platelių ežerą. O kasmetinėje "Mankštiadoje", mankšinomės, įveikėme kliūčių ruožą ir išbandėme savo jėgas virvės traukime. Nugalėjo DRAUGYSTĖ.

Gegužės mėnesio veikla

         Gegužės mėnesį su Platelių UDC vaikais maišėme ir lipdėme sveikuoliškus sausainius, kuriuos ragavome susėde kartu lauke. Neliko nė vieno sausainio. Vieną gražią popietę į svečius užsuko Simona ir mums papasakojo apie henna tatoo, mokėmės piešti bei pagražino mūsų rankas gražiais ir reikšmingais henna tattoo piešiniais. Aktyviai laiką praleidome  su x-box. Vyko intensyvios bei linksmos kovos. Gegužės mėnesio pabaigoje su visuomenės sveikatos specialiste Agne prisiminėme kap suteikti pirmąją pagalbą, kaip saugiai elgtis karštomis vasaros dienomis prie vandens telkinių.

          Aktyvios ir saugios vasaros!