mob. +37064540379 (direktorė)

+37067423249 (sekretorė,buhalterė, ūkio vedėja)

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Į.k. 191129671

Tolerancijos diena

Tolerancijos dieną paminėjome su dailės ir technologijų mokytoja Ina. Vaikų pagalbą piešėme bei kirpome raktus, reiškiančius iš širdies į širdį. Su vaikais aptarėme ką reiškia tolerancija ir geruosius tolerantiško elgesio atvejus.

Helovinas

Tradicija tapusi helovino naktis šiemet Platelių UDC pasikvietė į svečius Šateikių mokyklos mokinius. Filmo peržiūra ir naktinis pasivaikščiojimas - neatsiejama siaubo nakties dalis. Buvo tikrai BAISUUUU......Praėję tamsųjį siaubo kambarį ir atlikę užduotis, šokome ir dūkome visą naktį.

Orientacinės varžybos

Birželio 7d. popietę aktyviai praleidome laiką su Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniais draugiškose orientacinėse varžybose “Pažinkime savo kraštą“. Su jaunimu keliavome per pažintinį Šeirės taką ir atlikome užduotis. Įdomus bei informatyvus žaidimas, kuris tiek praktiškai, tiek teoriškai naudingas visiems.

Komedija „Sokts žaidėms“

Niūrių spalio 25 vakarą praskaidrino linksma komedija „Sokts žaidėms“, kurią dovanojo Skuodo kultūros centro teatro grupė.

Gegužė

Gegužės mėnesį oras tiesiog lepino. Mums patinka aktyvus laisvalaikis. Su vaikais ėjome iki Platelių ežero ir tikrinome vandens temperatūrą. Nusprendėme, kad vis dar šaltokas vanduo. Miklinome rankas su modelinu ir gaminome  laimės amuletus. Vieną dieną paskyrėme filmo peržiūrai.