Adresas

Biudžetinė įstaiga

Mokyklos g. 1,  Platelių mstl., Plungės r.;

tel. (8 448) 49206 (bendras);

mob. +37064540379 (direktorė)

+37067423249 (sekretorė,buhalterė, ūkio vedėja)

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Į.k. 191129671

...

Dabar svetainėje 13 svečiai (-ių) ir narių nėra

Orientacinės varžybos

Birželio 7d. popietę aktyviai praleidome laiką su Šateikių pagrindinės mokyklos mokiniais draugiškose orientacinėse varžybose “Pažinkime savo kraštą“. Su jaunimu keliavome per pažintinį Šeirės taką ir atlikome užduotis. Įdomus bei informatyvus žaidimas, kuris tiek praktiškai, tiek teoriškai naudingas visiems.

Gegužė

Gegužės mėnesį oras tiesiog lepino. Mums patinka aktyvus laisvalaikis. Su vaikais ėjome iki Platelių ežero ir tikrinome vandens temperatūrą. Nusprendėme, kad vis dar šaltokas vanduo. Miklinome rankas su modelinu ir gaminome  laimės amuletus. Vieną dieną paskyrėme filmo peržiūrai.

Madų šou

Pavasarį pasitikome su trenksmu!

Kovo 2 - ąją Platelių UDC turėjome linksmą bei spalvingą popietę. Visi susirinkome į nuotaikingą, pavasariu dvelkiantį madų šou. Po pristatymo laukė ne tik dainos, šokiai, žaidimai bet ir Kaziuko mugė.

Balandis

Balandžio mėnuo - tai metas, kai po truputį bunda gamta ir jaučiame artėjantį tikrą pavasarį. Su vaikais visada smagu. Šį mėnesį minėjome aviacijos dieną,pynėme draugystės apyrankes, kepėme visų pamėgtus vaflius. Lauke visada yra įdomu, žaidimai keičiasi kiekvieną dieną. Tinka tiek patiems mažiausiems  tiek vyresniems. Linkime visiems neskubėti užaugti.

Žiema

Žiema – tai stebuklingas metas, kai norisi užsiimti kuom nors ypatingu, mėtytis sniego gniūžtėmis, lipdyti besmeginius bei linksmai čiuožinėti nuo kalniuko su rogutėmis.

      Platelių UDC žiema prabėgo nepastebimai. Lipdėme iš modelino, gaminome žaisliukus ir magnetukus, su mažaisiais draugais vėrėme karolius iš sagų. Taip pat dalyvavome piešinių konkurse „Žiemos pasaka“ ir  rengėme šaškių bei futbolo rungtynes. Džiaugėmės sniegu ir pasakiškai gražia žiemos gamta. Kartu su visuomenės sveikatos specialiste Vilija Simutyte gaminome sveikuoliškus sausainius ir sumuštinukus.