mob. +37064540379 (direktorė)

+37067423249 (sekretorė,buhalterė, ūkio vedėja)

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Į.k. 191129671

Pažinimo ir atradimų takeliu

Kol saulutė tebelepina savo šiluma, o gamta pasipuošusi auksiniu rūbu, užbaigėme projektą „Kad linksmas judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas 2018“. Ėjome į žygį „Pažinimo ir atradimų takeliu“. Eidami parko takeliais radome daug įvairių užduotėlių. Būdami miško sekliais, statybininkais, drugelių gaudytojais vaikai pagilino gamtos pažinimo, skaičiavimo, bendravimo, komandinio darbo įgūdžius bei patyrė daug džiugių emocijų.

Smagu gamtoje

Įgyvendinant Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialią programą "Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas - 2018" organizavome socialinį projektą “Smagu gamtoje 2018”. Į mūsų kvietimą atsiliepė  Šateikių, Kalvarijos, Alsėdžių ir Sedos ikimokyklinių įstaigų pedagogės su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Šeirės takas mus pasitiko su įvairiomis užduotimis ir išbandymais.  Visus lydėjo smalsumas ir gera nuotaika. Žygį užbaigėme skaniu troškiniu ir apdovanojimais.

Tyrimas

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“ buvo atliktas tyrimas "Vaikų fizinis aktyvumas"

Tikslas – išsiaiškinti, kokie veiksniai įtakoja vaikų fizinį aktyvumą įstaigoje ir namuose.

Lankstinukas: "Vaikų fizinis aktyvumas"

Gautas finansavimas

Gautas finansavimas iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto aplinkos apsaugos rėmimo spec. programos lėšų skirtų:

•       visuomenės sveikatos rėmimo specialiai programai "Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas -2018" vykdyti - 400 Eur.,
  •       sporto plėtros programai  "Fizinė veikla - tai žmogaus gyvenimo būdas-2" - 200 Eur.

Žygis Šeirės taku

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“ su puikia nuotaika ir plačiomis šypsenomis išsiruošėme į „Ištvermės žygį“ šeirės taku.

Diena pasitaikė puiki, danguje švietė saulutė, todėl turėjome puikią galimybę pasidžiaugti nuostabiu rudenišku oru ir pajudėti. Žygio metu gėrėjomės savo krašto apylinkėmis ir dar geriau jas pažinome, žaidėme ir aktyviai poilsiavome. Kelionė neprailgo, nes turėjome galimybę stabtelėti pailsėti, suvalgyti įsidėtus priešpiečius ir pasisupti. Grįžome kupini geros nuotaikos!