mob. +37064540379 (direktorė)

+37067423249 (sekretorė,buhalterė, ūkio vedėja)

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Į.k. 191129671

Smagu gamtoje

Įgyvendinant Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialią programą "Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas - 2018" organizavome socialinį projektą “Smagu gamtoje 2018”. Į mūsų kvietimą atsiliepė  Šateikių, Kalvarijos, Alsėdžių ir Sedos ikimokyklinių įstaigų pedagogės su priešmokyklinio amžiaus vaikais. Šeirės takas mus pasitiko su įvairiomis užduotimis ir išbandymais.  Visus lydėjo smalsumas ir gera nuotaika. Žygį užbaigėme skaniu troškiniu ir apdovanojimais.

Gautas finansavimas

Gautas finansavimas iš Plungės rajono savivaldybės biudžeto aplinkos apsaugos rėmimo spec. programos lėšų skirtų:

•       visuomenės sveikatos rėmimo specialiai programai "Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas -2018" vykdyti - 400 Eur.,
  •       sporto plėtros programai  "Fizinė veikla - tai žmogaus gyvenimo būdas-2" - 200 Eur.

Žygis Šeirės taku

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“ su puikia nuotaika ir plačiomis šypsenomis išsiruošėme į „Ištvermės žygį“ šeirės taku.

Diena pasitaikė puiki, danguje švietė saulutė, todėl turėjome puikią galimybę pasidžiaugti nuostabiu rudenišku oru ir pajudėti. Žygio metu gėrėjomės savo krašto apylinkėmis ir dar geriau jas pažinome, žaidėme ir aktyviai poilsiavome. Kelionė neprailgo, nes turėjome galimybę stabtelėti pailsėti, suvalgyti įsidėtus priešpiečius ir pasisupti. Grįžome kupini geros nuotaikos!

Tyrimas

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“ buvo atliktas tyrimas "Vaikų fizinis aktyvumas"

Tikslas – išsiaiškinti, kokie veiksniai įtakoja vaikų fizinį aktyvumą įstaigoje ir namuose.

Lankstinukas: "Vaikų fizinis aktyvumas"

Išvyka į zoologijos sodą

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“, mokslo metus pradėjome smagia išvyka į šalia Klaipėdos esantį zoologijos sodą.

Vaikai buvo maloniai nustebę, tiek daug įvairiausių gyvūnų. Didžiaakės pelėdos, juodosios gulbės, įvairiaspalvės antys...! Šmaikščios beždžionės rodė savo išdaigas, liūtai vaikščiojo savo aptvaruose, kaip tikri karaliai. Grožiu nenusileido baltieji tigrai ir vilkai. Matėme ir kupranugarių, hieną, avių, triušių bei egzotiškųjų kengūrų. Didžiausią įspūdį paliko takeliu besivaikštančios lamos, kurios buvo tokios meilios, jog vaikai galėjo jas paglostyti ir nusifotografuoti su jomis.