Mažųjų dviratininkų varžybos 2019

Niekaip nesustoja

Aš minu į priekį

Ir pirmyn važiuoju.

2019 m. birželio 29 d. rytą, vaikai iš Platelių miestelio, ryžtingai nusiteikę laimėti, rinkosi į stadioną. Čia vyko ,,Mažųjų dviratininkų" varžybos. Visi stengėsi teisingai atlikti užduotis, laikytis taisyklių. Pabaigai vaikai varžėsi su savo tėčiais ir mamytėm, traukdami virvę. Vaikus lydėjo pergalės ir apdovanojimai.

Projektas „Kurk, auk, pramogauk“

2019 m. birželio 10-21 d. Platelių universalus daugiafunkcinis centras organizavo  vasaros dienos poilsio stovyklą. Stovykla finansuojama iš Plungės rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos programos  „Vaikų emocijų stiprinimas per netradicines veiklas“ lėšų. Stovyklautojai kelias dienas bendravo su Šateikių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniais. Jie turėjo galimybę pasivaržyti tarpusavyje, turiningai pailsėti, ugdytis pažinimo, saviraiškos poreikius, plėtoti gebėjimus ir patirtį, saugoti ir stiprinti sveikatą.
          Stovyklautojai pasivaikščiojo Šeirės taku, aplankė Platelių informacinį centrą, traukiniu keliavo į Girulius prie jūros, dalyvavo orientacinėse varžybose po Šateikių miestelį, Platelių parke žaidė žemaitiškus žaidimus, organizavo estafetes. Taip pat stovyklautojai turėjo galimybę pasijusti dizaineriais ir išbandyti modelio darbą. Vaikai kūrė rūbus iš netradicinių medžiagų. Džiaugsmingai į šią veiklą įsitraukė ne tik mergaitės, bet ir berniukai.
          Vaikai mokėsi pažinti ir suprasti šiukšlių rūšiavimo pasekmes, žiūrėjo filmukus apie gamtos taršą.
          Įsimintiniausia diena vaikams buvo, kai į svečius atvyko Pakalikas. Šią dieną vaikai žaidė smagius žaidimus, pūtė didelius muilo burbulus ir vaikų veidus puošė ne tik šypsenos, bet ir spalvingi personažai, kuriuos nupiešė  draugas Pakalikas.
          Džiaugiamės vaikų aktyvumu ir linkime, kad jaunatviškas veržlumas ir sumanumas neišblėstų.

Gautas finansavimas programai „Kurk, auk, pramogauk"

Gautas finansavimas iš Plungės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus biudžeto  vaikų ir jaunimo (vasaros poilsio) programai  „Kurk, auk, pramogauk"“vykdyti - 900 Eur.

„Smagu gamtoje 2019“

Vaikystė kaip kregždutė danguje: vikri, drąsi ir kūrybinga. Į Platelių UDC kiemelį gegužės 24 dienos rytą susirinko priešmokyklinės grupės vaikai iš Šateikių, Sedos ir Alsėdžių darželių. Čia ir pradėjome žygį „Smagu gamtoje 2019“. Jau treji metai, vykdydami tęstinį projektą ,,Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“, kviečiame vaikus iš kitų įstaigų. Vaikai su užsidegimu keliauja ir atlieka įvairias užduotėles: sportines, kūrybines, matematines. Netgi ieškojo ir rado lobį. Pasibaigus kelionei, lydimi geros nuotaikos visi pasistiprino skania kareiviška koše. Vaikai patikino, kad su nekantrumu lauks naujų žygių.

Švarinimosi akcija

Balandžio 16 d. Platelių UDC „Varpelio“ ir „Saulutės“ grupių vaikai su mokytojomis dalyvavo švarinimo (-si) akcijoje „Mano draugas-Platelių ežeras". Šia gražia iniciatyva prisidėjome prie laimingasvanduo.lt projekto vykdymo ir šitaip vaikai išreiškė savo meilę bei rūpestį savo mylimam ežerui. Video...

Suteiktas sveikatą stiprinančios mokyklos vardas

Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas yra niekas (Sokratas).

Platelių UDC suteiktas sveikatą stiprinančios mokyklos vardas. Mūsų tikslas yra ugdyti sveiką, stiprų, ištvermingą vaiką, padėti pajusti judėjimo džiaugsmą, atrasti ir suvokti įvairius judėjimo būdus, patirti teigiamų emocijų.