Adresas

Biudžetinė įstaiga

Mokyklos g. 1,  Platelių mstl., Plungės r.;

tel. (8 448) 49206 (bendras);

mob. +37064540379 (direktorė)

+37067423249 (sekretorė,buhalterė, ūkio vedėja)

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Į.k. 191129671

...

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra

Tyrimas

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“ buvo atliktas tyrimas "Vaikų fizinis aktyvumas"

Tikslas – išsiaiškinti, kokie veiksniai įtakoja vaikų fizinį aktyvumą įstaigoje ir namuose.

 

Lankstinukas: "Vaikų fizinis aktyvumas"

Žygis Šeirės taku

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“ su puikia nuotaika ir plačiomis šypsenomis išsiruošėme į „Ištvermės žygį“ šeirės taku.

Diena pasitaikė puiki, danguje švietė saulutė, todėl turėjome puikią galimybę pasidžiaugti nuostabiu rudenišku oru ir pajudėti. Žygio metu gėrėjomės savo krašto apylinkėmis ir dar geriau jas pažinome, žaidėme ir aktyviai poilsiavome. Kelionė neprailgo, nes turėjome galimybę stabtelėti pailsėti, suvalgyti įsidėtus priešpiečius ir pasisupti. Grįžome kupini geros nuotaikos!


Šeimų sporto šventė

   Įgyvendinant projektą „Kad linksmas judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas - 2016“ vaikučiai ir jų tėveliai susirinko į jau tradicija tapusia „Šeimų sporto šventę“. Renginys suteikė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą. Riestainių valgymo užduotis padėjo išsiaiškinti, kurie yra geresni valgytojai tėveliai ar vaikučiai.  Šventę užbaigėme prizais ir siurprizais!

     Taigi drąsiai galima sakyti: Aš, tėtis ir mama esam sportiška šeima!

Išvyka į zoologijos sodą

Įgyvendinant projektą „Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas“, mokslo metus pradėjome smagia išvyka į šalia Klaipėdos esantį zoologijos sodą.

Vaikai buvo maloniai nustebę, tiek daug įvairiausių gyvūnų. Didžiaakės pelėdos, juodosios gulbės, įvairiaspalvės antys...! Šmaikščios beždžionės rodė savo išdaigas, liūtai vaikščiojo savo aptvaruose, kaip tikri karaliai. Grožiu nenusileido baltieji tigrai ir vilkai. Matėme ir kupranugarių, hieną, avių, triušių bei egzotiškųjų kengūrų. Didžiausią įspūdį paliko takeliu besivaikštančios lamos, kurios buvo tokios meilios, jog vaikai galėjo jas paglostyti ir nusifotografuoti su jomis.

Informacija

Laimėtas projektas "Kad linksmas, judrus ir sveikas augtų mūsų vaikas-2016" - 330 eurų. Projektas finansuojamas pagal Plungės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo programą.